O programu Renault Advantage

Chcete ušetřit na údržbě svého staršího vozu?
Trváte i nadále na využívání originálních náhradních dílů?
Chcete se spolehnout na svůj servis?

 

Pak je Renault Advantage,
program pro starší vozidla určený přesně pro vás.

Svěřte svůj vůz do rukou profesionálů autorizovaného servisu a využívejte těchto jedinečných výhod programu Renault Advantage.


VÝHODY programu
Renault Advantage

1

Až 20% úspora nákladů na mechanické operace údržby*

2

Alternativní originální náhradní díly z produktové řady VALUE+ a MOTRIO a repasované díly

3

Zvýhodněná online servisní nabídka

4

Sezonní nabídky

5

100% kvalita, spolehlivost a profesionální služby autorizovaného servisu

eaf1b72bda.webp

Jak zjistíte, zda váš vůz spadá do programu pro starší vozidla?

Podívejte se do technického průkazu na rok první registrace vozidla. Pokud je rozdíl aktuálního kalendářního roku a roku první registrace alespoň 5, je váš vůz součástí programu. V roce 2022 tedy do programu spadají všechny vozy poprvé zaregistrované v roce 2017 a dříve.

Poznámka: pokud jste již v programu Servis 5+ zaregistrováni, není třeba duplicitní registrace v programu Advantage, vaše registrace byla převedena


* Minimální sleva 20 % se vztahuje na hodinovou sazbu mechanických prací a na náhradní díly potřebné k prováděné operaci. Mezi tyto díly patří i speciální řada originálních náhradních dílů pro starší vozy Motrio, Value + a repasované originální náhradní díly, jejichž ceny jsou minimálně o 20 % nižší než ceny odpovídajících originálních náhradních dílů. Sleva 20 % je u těchto dílů již započítaná v ceníkové ceně, proto se na tyto díly již další 20 % sleva nevztahuje. V případě, že k originálnímu dílu neexistuje jeho varianta v řadě Motrio, Value + nebo v repasovaných originálních náhradních dílech, bude poskytnuta sleva 20 % z doporučené ceny originálního dílu.

Slevy nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami.

Nabídka služeb a produktů je platná u participujících partnerů Renault.